GLPI Plugin - Order - en to ro_RO translation catalogue (28 entries)

en: Bill
ro_RO: Factura

en: Bill status
ro_RO: Status Factura

en: Bill type
ro_RO: Tip Factura

en: Bills
ro_RO: Facturi

en: Copy reference
ro_RO: Referinta coie

en: Default VAT
ro_RO: TVA implicit

en: Delete
ro_RO: Sterge

en: Delivered
ro_RO: Livrat

en: Delivery status
ro_RO: Status Livrare

en: No VAT
ro_RO: Fara TVA

en: No item selected
ro_RO: Niciun element selectat

en: Not paid
ro_RO: Neplatit

en: Order
ro_RO: Comanda

en: Order name
ro_RO: Nume Comanda

en: Order number
ro_RO: Numar Comanda

en: Order status
ro_RO: Status Comanda

en: Orders
ro_RO: Comenzi

en: Orders management
ro_RO: Management comenzi

en: Other type of item
ro_RO: Alt tip al elementului

en: Paid
ro_RO: Platit

en: Payment conditions
ro_RO: Conditii plata

en: Plugin installation or upgrade
ro_RO: Instalare sau actualizare Plugin

en: Product reference
ro_RO: Referinta Produs

en: Products references
ro_RO: Referinte Produse

en: Quantity
ro_RO: Cantitate

en: Supplier Detail
ro_RO: Detaliu Furnizor

en: VAT
ro_RO: TVA

en: Validated
ro_RO: Validat
